08.04.2020 13:53

Aktuální provoz prodejen a centrálního skladu

Aktuální provoz prodejen a centrálního skladu

 

AKTUÁLNÍ PROVOZ PRODEJEN A CENTRÁLNÍHO SKLADU
v souvislosti s nařízením vlády a situace ohledně nemoci COVID-19

Maloobchodní prodejny handy corp. s.r.o. jsou od čtvrtka 9. dubna 2020

PRO VEŘEJNOST OPĚT OTEVŘENY!

Otevírací doba jednotlivých provozoven může být s ohledem na aktuální situaci po dobu trvání vládních opatření individuálně upravena, a to nejméně do 30. dubna. Aktuální otevírací doba se může lišit od otevírací doby uveřejněné na webových stránkách. Přesné informace budou uvedeny na dveřích každé prodejny. Za uvedené změny a dodržování provozní doby je odpovědný vedoucí prodejny. Na webových stránkách naleznete kontakty na jednotlivé prodejny a tel. kontakty na odpovědné osoby. Tyto údaje budou také uvedeny na dveřích každé provozovny.

V průběhu velikonočních svátků budou všechny pobočky handy corp v sobotu 11. 4. 2020 uzavřeny (pro podnikatele i pro koncové spotřebitele). Znovu otevíráme v úterý 14. 4. 2020 a to pro širokou veřejnost, nejen pro živnostníky a firmy. V dalších týdnech již bude sobotní prodej upraven dle individuální otevírací doby každé prodejny.

Velkoobchodní sklad BMKco ve Zlíně je v běžném provozním režimu, expedice zboží z centrálního skladu není ovlivněna.

Prosíme o dodržování hygienických a bezpečnostních opatření a využívání prostředků komunikace na dálku při objednání zboží v co největší možné míře. U vstupu do provozovny je k dispozici dezinfekce. Osobní kontakt omezte na nezbytně dlouhou dobu a dbejte prosím pokynů pracovníků prodejen a dodržujte doporučené, minimálně dvoumetrové bezpečné rozestupy. Vstup do provozovny může být regulován personálem. Vstup do prodejny je povolen pouze v ochranných pomůckách (rukavice, rouška, respirátor, či jiným způsobem zakryté dýchací cesty).

Informace o výdejových časech při vyzvedávání zboží získáte přímo na každé maloobchodní prodejně handy nebo na obchodním oddělení BMKco. s.r.o.

Tisknout


Sortiment

Kde nás najdete


Váš dodavatel spojovacího materiálu a kotevní techniky


© 2022, handy corp. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing